Op onze school werkt een enthousiast, ervaren team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren). Wij werken vaak met combinatiegroepen die we ook regelmatig splitsen, zodat de leerlingen voldoende aandacht krijgen.

Laura van der Klooster
Laura van der Klooster
leerkracht groep 1-2
l.vanderklooster@sopogo.nl
Marjolein van den Boogert
Marjolein van den Boogert
leerkracht groep 1-2
m.vandenboogert@sopogo.nl
Cynthia Nagtegaal
Cynthia Nagtegaal
leerkracht groep 3-4
c.nagtegaal@sopogo.nl
Henriƫtte Hogerwerf
Henriƫtte Hogerwerf
leerkracht groep 3-4
h.hogerwerf@sopogo.nl
Cor Both
Cor Both
leerkracht groep 5-6
c.both@sopogo.nl
Marijn Legerstee
Marijn Legerstee
leerkracht groep 5-6
m.legerstee@sopogo.nl
Mirjam Lodder
Mirjam Lodder
leerkracht groep 7
locatieleider
m.lodder@sopogo.nl
Mieke Timmer
Mieke Timmer
leerkracht groep 8
m.timmer@sopogo.nl
Elly Doornbos
Elly Doornbos
onderwijsassistent
e.doornbosch@sopogo.nl
Gigi Broekhart
Gigi Broekhart
onderwijsassistent
g.broekhart@sopogo.nl
Sandra van Heest
Sandra van Heest
intern begeleider
s.vanheest@sopogo.nl
Petra ’t Hoen
Petra ’t Hoen
schoolleider
MT-lid SOPOGO
p.thoen@sopogo.nl