Op onze school werkt een enthousiast, ervaren team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren). Wij werken vaak met combinatiegroepen die we ook regelmatig splitsen, zodat de leerlingen voldoende aandacht krijgen.

Laura van der Klooster
Laura van der Klooster
leerkracht groep 1-2
l.vanderklooster@sopogo.nl
Cynthia Nagtegaal
Cynthia Nagtegaal
leerkracht groep 3-4
c.nagtegaal@sopogo.nl
Mirjam Lodder
Mirjam Lodder
leerkracht groep 3-4
locatieleider
m.lodder@sopogo.nl
Marijn Legerstee
Marijn Legerstee
leerkracht groep 5-6
m.legerstee@sopogo.nl
Linda Moerkerk
Linda Moerkerk
leerkracht groep 5-6
l.moerkerk@sopogo.nl
Mieke Timmer
Mieke Timmer
leerkracht groep 7-8
m.timmer@sopogo.nl
Cor Both
Cor Both
remedial teacher
c.both@sopogo.nl
Elly Doornbos
Elly Doornbos
onderwijsassistent
e.doornbosch@sopogo.nl
Hanneke Haveman
Hanneke Haveman
Vrijwilliger
h.haveman@sopogo.nl
Sandra van Heest
Sandra van Heest
intern begeleider
s.vanheest@sopogo.nl
Jozien de Wit
Jozien de Wit
schoolleider
j.dewit@sopogo.nl